• 0252 413 41 31
  • 0252 413 41 38
  • 0532 137 29 88
  • 0536 261 53 92
  • mavi yolculuk
  • mavi yolculuk

Tekne Tur Kumanyası


Mavi yolculuk turları tatili için tekneye kumanya temini ile yerli ve ithal gürme ürünleri hakkında detaylı bilgiler.

Tekne turunuz için kumanya ihtiyacınızı ister bizden satın alarak yapabilirsiniz isterseniz sizler kendiniz de tekne mürettebatını, tekne temel ihtiyaçlarını da düşünerek temin edebilir yada ihtiyaçlarınızın listesini bize iletip sizin adınıza alışveriş yapar siz gelmezden önce tekneye yerleştirir ve sizler de tekneye gelince kumanya harcamalarının fişini faturasını size gösterir, ödemeyi yaparsınız. Böylesi hem zamandan kazanma olur hem de daha ekonomik olur sizlere.

 

Kumanyayı kendiniz almanız durumunda; kumanya ihtiyaçlarını sadece yeme içme olarak düşünmeyiniz, teknede turunuz boyunca kullanılacak temel temizlik malzemeleri, tekne mutfak giderleri gibi misal tüp, damacana su gibi ihtiyaçları ve teknenin tüm mürettebatı için de yeme içme ( mürettebata alkollü içecekler alınmaz ) temin etmeniz gerekiyor.
Bu durum sizler için hem zaman kaybı ve hem de neyin ne kadar gideceği kuşkusu doğurabilir. Turunuz ve tekne ve tekne mürettebatı için alacağınız malzemelerin tamamı belki ilk 3 günden sonra bitebilir bunlar olağan durumlar.. Böyle durumlar da en yakın da ki bir limandan kumanya ikmali yapabilirsiniz yada hiç böyle şeylerle uğraşmak istemezseniz Mirya Yatçılık olarak bizden kumanya satın alabilirsiniz yada kumanya listenizi bize mail atıp sizin adınıza biz kumanya ihtiyacınızı karşılar siz tekneye gelmeden tekneye yerleştirir ve hazır ederiz.

Teknede lezzetli yemek tercihi isteyenlerin markası ithal gurme sitesine bir göz atmanızı da isteriz.
https://ithalgurme.com/