Tekne Tur Kumanyası

Tekne turunuz için kumanya temini nasıl yapabilirsiniz ?

Mavi yolculuk turları tatili için tekneye kumanya temini ile yerli ve ithal gürme ürünleri hakkında detaylı bilgiler.

Tekne turunuz için kumanya ihtiyacınızı ister bizden satın alarak yapabilirsiniz isterseniz sizler kendiniz de tekne mürettebatını, tekne temel ihtiyaçlarını da düşünerek temin edebilir yada ihtiyaçlarınızın listesini bize iletip sizin adınıza alışveriş yapar siz gelmezden önce tekneye yerleştirir ve sizler de tekneye gelince kumanya harcamalarının fişini faturasını size gösterir, ödemeyi yaparsınız. Böylesi hem zamandan kazanma olur hem de daha ekonomik olur sizlere.

Kumanyayı kendiniz almanız durumunda; kumanya ihtiyaçlarını sadece yeme içme olarak düşünmeyiniz, teknede turunuz boyunca kullanılacak temel temizlik malzemeleri, tekne mutfak giderleri gibi misal tüp, damacana su gibi ihtiyaçları ve teknenin tüm mürettebatı için de yeme içme ( mürettebata alkollü içecekler alınmaz ) temin etmeniz gerekiyor.
Bu durum sizler için hem zaman kaybı ve hem de neyin ne kadar gideceği kuşkusu doğurabilir. Turunuz ve tekne ve tekne mürettebatı için alacağınız malzemelerin tamamı belki ilk 3 günden sonra bitebilir bunlar olağan durumlar.. Böyle durumlar da en yakın da ki bir limandan kumanya ikmali yapabilirsiniz yada hiç böyle şeylerle uğraşmak istemezseniz Mirya Yatçılık olarak bizden kumanya satın alabilirsiniz yada kumanya listenizi bize mail atıp sizin adınıza biz kumanya ihtiyacınızı karşılar siz tekneye gelmeden tekneye yerleştirir ve hazır ederiz.

İthal Gurme Ürünleri – İthal Sos – İthal Peynir

Kumanya temini için büyük alışveriş merkezlerinden alınabilecek yeme içme malzemelerinin yanında yerli veya ithal gürme ürünleri de temin edebilirsiniz. Bunun için sizlere harika bir firma önerisinde bulunabiliriz. Marmaris merkez adresi ile 15 yıldan fazla bir süredir ticari faaliyetlerini sürdüren Import Shop Doga Gıda, özellikle ithal gürme ürünleri konusunda iddialı ürün listelerine sahiptir. Çok ekonomik fiyatlara ithal soslar, ithal peynirler, ithal konserveler, ithal makarnalar, ithal reçeller, ithal kahvaltı ürünleri gibi bol çeşitlerde ürün yelpazesi bulunur.

Tercih sizlere ait Mirya Yatçılık olarak bizim amacımız sizlere en güzel şekilde mavi yolculuk turunu yaşatabilmek..